Заліщицькі рятувальники отримали сучасне аварійно-рятувальне обладнання

Триває робота щодо покращення матеріально-технічної бази пожежно-рятувальних підрозділів області, пише ЗАЛІЩИЦЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО з посиланням на У ДСНС в Тернопільській області.

26 липня рятувальникам 15-ї державної пожежно-рятувальної частини вручили нове сучасне аварійно-рятувальне обладнання, придбане за сприяння керівництва Заліщицької районної державної адміністрації та органів місцевого самоврядування. Зокрема, вогнеборці отримали 18 пожежних касок, виробництва Польщі та Хорватії, 11 пар міцних чотиришарових пожежних рукавиць, 13 панорамних масок ПМ-88, призначених для захисту обличчя, органів дихання  та зору, під час роботи в екстремальних умовах, бензопилу STIHL MS361, 5 пар гумових пожежних чобіт та електродвигун для оснащення рятувального човна.

Захід відбувся на території Заліщицького районного відділу Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області за участі,  міського голови м. Заліщики Алли Квач, сільських голів сіл Угриньківці, Дзвиняч, а також керівництва ДСНС області, керівного та особового складу пожежно-рятувальної служби району.

В свою чергу, начальник Управління ДСНС України у Тернопільській області полковник служби цивільного захисту Віктор Маслей щиро подякував за надану допомогу та запевнив, що нове майно та обладнання використовуватиметься співробітниками Служби порятунку «101» за призначенням та дасть змогу більш ефективно виконувати поставлені завдання.

Також, в рамках візиту, Віктор Маслей зустрівся з колективом Заліщицького районного відділу ДСНС та надав співробітникам роз’яснення щодо матеріально-технічного та грошового забезпечення, а також детально відповів на всі запитання, що турбували працівників.

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

Leave a comment

Your email address will not be published.


*