В Тернопільській області рятувальники ліквідували 44 пожежі

2 квітня.

07:40. В м. Тернопіль на вул. Злуки, 25 виникла пожежа сухої трави на відкритій території, на площі 30 м.кв. Пожежу ліквідовано черговою зміною частини спеціальної пожежної техніки аварійно-рятувального загону спеціального призначення.

10:24. В м. Збараж, по вул. Вишнівецького виникла пожежа сухих гілок дерев на відкритій території, на площі 2 м.кв. Пожежу ліквідовано черговою зміною 4-ї державної пожежно-рятувальної частини.

10:46. В с. Чистилів Тернопільського району виникла пожежа сухої трави на відкритій території, на площі 1 га. Пожежу ліквідовано черговим караулом 3-ї державної пожежно-рятувальної частини.

11:08. В сел. Гусятин на вул. Цехова виникла пожежа очерету на відкритій території, на площі 300 м.кв. Пожежу ліквідовано черговим караулом 10-ї державної пожежно-рятувальної частини.

11:15. Поблизу с. Чорний Ліс Збаразького району виникла пожежа сухої трави та очерету на відкритій території, на площі 1 га. Пожежу ліквідовано черговим караулом 4-ї державної пожежно-рятувальної частини.

11:19. В с. Оліїв Зборівського району виникла пожежа сухої трави на відкритій території, на площі 0,1 га. Пожежу ліквідовано черговим караулом 17-ї державної пожежно-рятувальної частини.

11:58. В с. Біла Тернопільського району виникла пожежа сухої трави на відкритій території, на площі 100 м.кв. Пожежу ліквідовано черговим караулом 3-ї державної пожежно-рятувальної частини.

12:17. В м. Тернопіль на вул. Об’їзна виникла пожежа сухої трави на відкритій території, на площі 50 м.кв. Пожежу ліквідовано черговою зміною частини спеціальної пожежної техніки аварійно-рятувального загону спеціального призначення.

13:03. В с. Нова Гребля Бережанського виникла пожежа сухої трави на відкритій території, на площі 4,9 га. Пожежу ліквідовано черговим караулом 7-ї державної пожежно-рятувальної частини.

13:36. В м. Заліщики на вул. Зеленогайській виникла пожежа сухої трави на відкритій території, на площі 200 м.кв. Пожежу ліквідовано черговим караулом 15-ї державної пожежно-рятувальної частини. Під час гасіння пожежі не допущено розповсюдження вогню на будівлю церкви.

13:36. В м. Бережани на вул. Шептицького бічна виникла пожежа сухої трави на відкритій території, на площі 900 м.кв. Пожежу ліквідовано резервним караулом 7-ї державної пожежно-рятувальної частини.

14:05. В с. Ст. Вишнівець Збаразького району виникла пожежа сухої трави на відкритій території, на площі 250 м.кв, поблизу кладовища. Пожежу ліквідовано черговим караулом місцевої пожежної команди селища Вишнівець.

14:05. В с. Волощина Бережанського району виникла пожежа сухої трави на відкритій території, на площі 4,8 га. Пожежу ліквідовано черговим караулом 14-ї державної пожежно-рятувальної частини.

14:33. В с. В. Гаї Тернопільського району виникла пожежа сухої трави на відкритій території, на площі 150 м.кв. Пожежу ліквідовано черговою зміною частини спеціальної пожежної техніки аварійно-рятувального загону спеціального призначення.

15:24. В с. Острів Тернопільського району виникла пожежа сухої трави та самосіву на відкритій території, на площі 4,8 га. На пожежу залучались чергова зміна частини спеціальної пожежної техніки аварійно-рятувального загону спеціального призначення, черговий караул 3-ї державної пожежно-рятувальної частини та 25-го державного пожежно-рятувального поста.

15:44. В с. Ценів Козівського району виникла пожежа сухої трави на відкритій території, на площі 3,5 га. Пожежу ліквідовано черговим караулом 18-ї державної пожежно-рятувальної частини. Під час гасіння пожежі врятовано дві житлові будівлі.

15:55. В с. Миролюбівка Тернопільського району виникла пожежа сухої трави на відкритій території, на площі 2 га. Пожежу ліквідовано черговим караулом 25-го державного пожежно-рятувального поста.

15:58. В с. Лісники Бережанського району виникла пожежа сухої трави на відкритій території, на площі 1,5 га. Пожежу ліквідовано черговим караулом 7-ї державної пожежно-рятувальної частини.

16:00. В с. Більче-Золоте Борщівського району виникла пожежа сухої трави на відкритій території, на площі 2 га. Пожежу ліквідовано черговим караулом місцевої пожежної команди с. Більче-Золоте.

16:10. В с. Малий Ходачків Тернопільського району виникла пожежа сухої трави на відкритій території, на площі 1 га. Пожежу ліквідовано черговим караулом місцевої пожежної команди сел. В. Бірки.

16:12. В м. Бережани по вул. Хатки виникла пожежа сухої трави на відкритій території, на площі 2,5 га. Пожежу ліквідовано резервним караулом 7-ї державної пожежно-рятувальної частини.

16:44. В сел. Гусятин виникла пожежа сміття на відкритій території, на площі 2 га. Пожежу ліквідовано черговою зміною 10-ї державної пожежно-рятувальної частини.

17:15. В м. Борщів на вул. Об’їзна виникла пожежа сухої трави на відкритій території, на площі 20 м.кв. Пожежу ліквідовано черговим караулом 8-ї державної пожежно-рятувальної частини.

17:17. В с. Налужжя Теребовлянського району виникла пожежа сухої трави та листяної підстилки самосіву на відкритій території, на площі 1 га. Пожежу ліквідовано черговим караулом 12-ї державної пожежно-рятувальної частини.

17:54. В м. Теребовля на вул. Провулок Нової виникла пожежа сухої трави на відкритій території, на площі 2 га. Пожежу ліквідовано резервним караулом 12-ї державної пожежно-рятувальної частини.

17:57. В с. Вигода Гусятинського району виникла пожежа сухої трави на відкритій території, на площі 60 м.кв. Пожежу ліквідовано черговим караулом 22-го державного пожежно-рятувального поста.

18:20. В с. Бережці Кременецького району виникла пожежа сухої трави на відкритій території, на площі 0,5 га. Пожежу ліквідовано черговим караулом 5-ї державної пожежно-рятувальної частини.

18:55. В с. Горішня Вигнанка Чортківського району виникла пожежа сухої трави на відкритій території, на площі 0,5 га. Пожежу ліквідовано черговим караулом 6-ї державної пожежно-рятувальної частини.

19:27. В с. Бірки Тернопільського району виникла пожежа сухої трави на відкритій території, на площі 2 га. Пожежу ліквідовано черговим караулом 3-ї державної пожежно-рятувальної частини.

20:11. В с. Підгороднє Тернопільського району виникла пожежа сухої трави на відкритій території, на площі 120 м.кв. Пожежу ліквідовано черговим караулом 2-ї державної пожежно-рятувальної частини.

20:11. В с. Колиндяни Чортківського району виникла пожежа сухої трави на відкритій території, на площі 0,5 га. Пожежу ліквідовано черговим караулом 6-ї державної пожежно-рятувальної частини.

20:28. В с. Нападівка Ланівецького району виникла пожежа сухої трави, сміття та очерету на відкритій території, на площі 1,5 га. Пожежу ліквідовано черговим караулом 11-ї державної пожежно-рятувальної частини.

20:32. В с. Шпиколоси Кременецького району на вул. Підвисока виникла пожежа підстилки лісового масиву, що належить лісогосподарському підприємству «Кремліс», на площі 1 га. Пожежу ліквідовано черговим караулом 5-ї державної пожежно-рятувальної частини.

20:33. На відкритій території між с. В. Глибочок Тернопільського району та мікрорайоном Пронятин виникла пожежа сухої трави, на площі 4 га. Пожежу ліквідовано черговим караулом 1-ї державної пожежно-рятувальної частини.

20:40. В сел. В. Березовиця Тернопільського району виникла пожежа очерету на відкритій території, на площі 1 га. Пожежу ліквідовано черговою зміною частини спеціальної пожежної техніки аварійно-рятувального загону спеціального призначення.

20:45. Поблизу с. Колодно, біля хутора Глинчуки Збаразького району, виникла пожежа підстилки самосіву на відкритій території, на площі 1 га. Пожежу ліквідовано черговим караулом 4-ї державної пожежно-рятувальної частини. Під час гасіння врятовано господарську будівлю та 12 га лісосмуги.

20:59. В с. Кам’янка Теребовлянського району виникла пожежа сухої трави на відкритій території, на площі 2,5 га. Пожежу ліквідовано резервним караулом 12-ї державної пожежно-рятувальної частини.

21:03. В с. Курники Тернопільського району виникла пожежа сухої трави на відкритій території, на площі 700 м.кв. Пожежу ліквідовано черговим караулом місцевої пожежної команди с. Шляхтинці.

21:53. В м. Тернопіль на вул. Липова, 13 виникла пожежа сухої трави та сміття на відкритій території, на площі 500 м.кв. Пожежу ліквідовано резервним караулом 1-ї державної пожежно-рятувальної частини.

21:54. В с. Мала Андруга Кременецького району виникла пожежа сухої трави на відкритій території, на площі 1 га. Пожежу ліквідовано черговим караулом 5-ї державної пожежно-рятувальної частини.

22:03. В с. Буцнів Тернопільського району виникла пожежа сухої трави на відкритій території, на площі 1,5 га. Пожежу ліквідовано черговим караулом 3-ї державної пожежно-рятувальної частини.

22:17. В с. Біла Тернопільського району, неподалік бару «Рибка», виникла пожежа сухої трави на відкритій території, на площі 1 га. Пожежу ліквідовано черговим караулом 1-ї державної пожежно-рятувальної частини.

23:30. В с. Скоморохи Тернопільського району виникла пожежа сухої трави на відкритій території, на площі 2 га. Пожежу ліквідовано черговим караулом 25-го державного пожежно-рятувального поста.

01:25. В с. Нова Могильниця Теребовлянського району виникла пожежа сухої трави на відкритій території, на площі 3 га. Пожежу ліквідовано черговим караулом місцевої пожежної команди с. Ласківці.

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

Leave a comment

Your email address will not be published.


*