В Підволочиській громаді відбулися урочистості присвячені Дню Героїв – БОРЩІВСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО

В Підволочиській громаді відбулися урочистості присвячені Дню Героїв

23 травня у Підволочиській громаді біля меморіалу слави «Герої не вмирають» загиблим воїнам АТО та Героям Майдану зібрались учасники ходи, де розпочалось святкування, щоб вшанувати усіх Героїв, які поклали свої голови за наше майбутнє – майбутнє України. Святкуючи це свято, ми духом єднаємося з усіма героями, їхніми змаганнями, волею, ідеями, продовжуємо їх в нашому житті, праці та боротьбі.

Історія і сучасність України, українського народу – це подвиг героїв, це діло людей, які віддали всі свої сили і своє життя для добра українського народу, його свободи і державності, могутності і процвітання.

День Героїв – це нагода висловити свою щиру вдячність та пошану тим, хто без вагань поклав своє щире синівське серце до ніг Матері-України, чий героїчний подвиг став прикладом для майбутніх поколінь. Пам’ятаймо: лише той народ вартий власної держави, який береже пам’ять про своїх синів і дочок, що віддали життя за свободу вітчизни,   тому ми і надалі продовжуємо справу загиблих героїв і наше покоління жертвою крові свідчить, що Україна живе, бореться, житиме і перемагатиме!

Всечесні отці відправили панахиду за загиблими героями.

Усіх присутніх на святі привітав та нагородив ветеранів та учасників  АТО старший лейтенант, голова спілки ветеранів АТО Назар Хрущ.

Після цього розпочалася урочиста хода сповнена  патріотичним змістом, від меморіалу слави  «Герої не вмирають» загиблим воїнам АТО та Героям Майдану. Почесною  ходою  було вшановано  усі пам’ятні місця борців за волю і незалежність України.

За дорученням зібрання були делеговані представники нашої громади покласти квіти від вдячних нащадків до могили воїнів української Галицької армії, до пам’ятника Тарасу Шевченку, меморіальних дошок Героям АТО – Олександру Черніченку, Василю Шестаку, Івану Воробелю, Тарасу Біленькому.

Пам’ять про героїв України назавжди  залишиться у наших серцях. У цей день ми бажаємо кожному, аби на нашій рідній землі освяченій кров’ю Героїв, панували мир і злагода. Добра Вам і Вашим родинам, а нашій державі – процвітання, сили і слави!

Після закінчення урочистостей усім бажаючим  було запропоновано завітати на перегляд кінофільму про Підволочиськ, який демонструвався в приміщенні будинку культури.

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки

Выбран самый красивый мужчина в мире

Самые ужасные эксперименты над людьми

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

85-летняя модель: “Больше еды люблю только секс!”

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Крупнейший секс-скандал в истории США

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Назван самый сексуальный холостяк Земли

Как снять головную боль за несколько минут?

Как заработать на “лайках” в Instagram

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

“Это так ужасно”, – принц Чарльз о браке с принцессой Дианой

Как заработать миллион, весьма необычные способы

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Leave a comment

Your email address will not be published.


*