Узбецький математик заявив про розв’язання проблеми тисячоліття – БОРЩІВСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО

Узбецький математик заявив про розв’язання проблеми тисячоліття

Математик шокує Щокір Довлатов з Каршінського державного університету (Карго, Узбекистан) повідомив про рішення шостої проблеми тисячоліття. Своє бачення завдання автор виклав в препринті, опублікованому на сайті arXiv.org.

«У роботі дано рішення шостої проблеми тисячоліття: доведено існування єдиного гладкого рішення задачі Нав’є-Стокса з періодичними крайовими умовами по просторовим змінним», – повідомляє Довлатов в анотації до препринтів.

Викладена на сайті arXiv.org робота написана російською мовою, а анотація до неї продубльована англійською. Довлатов на офіційному сайті Карго вказано співробітником кафедри математики. Інших публікацій на сайті arXiv.org у автора немає.

Останній раз одну з семи завдань тисячоліття (доказ гіпотези Анрі Пуанкаре) в 2002 році вирішив російський математик Григорій Перельман, що також опублікував свої роботи на сайті arXiv.org. Відкриття визнала міжнародна наукова спільнота, але вчений відмовився від премії, присудженої йому в 2010 році Математичним інститутом Клея (місто Кембридж, штат Массачусетс, США).

Leave a comment

Your email address will not be published.


*