У Зборові радісна подія – відкриття відновленої комунальної аптеки – БОРЩІВСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО

У Зборові радісна подія – відкриття відновленої комунальної аптеки

Для відновлення роботи комунального аптечного закладу у приміщенні, яке розташоване за адресою м. Зборів, вул. Богдана Хмельницького, 27, Тернопільським обласним виробничо-торговим аптечним об’єднанням проводились ремонтні роботи з перекриття покрівлі та ремонту першого поверху будівлі, для відкриття у ньому нового структурного підрозділу аптечного об’єднання. Кошти на ремонт були виділені Тернопільською обласною радою у сумі 400 тис. грн., Зборівською міською радою – 50 тис. грн. та власних обігових коштів Тернопільського обласного виробничо-торгового аптечного об’єднання – майже 100 тис. грн.

Повідомляє ЗБОРІВСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО з посиланням на обласну раду.

У церемонії відкриття взяли участь керівники обласної ради: голова – Віктор Овчарук та перший заступник – Василь Деревляний, депутат обласної ради Михайло Пінь, міський голова Зборова Богдан Максимів, генеральний директор Тернопільського обласного виробничо-торгового аптечного об’єднання Наталія Марків.

Звертаючись до присутніх, голова обласної ради сказав: «Безперечно, подія, котра зібрала нас сьогодні, – важлива не лише для вашого міста, а й навколишніх сіл. Адже відновлена аптека, яку ми сьогодні відкриваємо, буде забезпечувати жителів міста Зборова та Зборівського району лікарськими засобами, у тому числі за пільговим та безкоштовними рецептами, а також підконтрольними ліками, за якими до сьогоднішнього дня жителі Зборівщини їздили у Тернопіль. Це спричиняло для них чималі труднощі. Тому відновлення аптечного закладу, як усі ми розуміємо, – чимала справа. Обласна рада, усвідомлюючи проблему, виділила кошти, попри те, що у районі активно поширювались чутки, що установу готують до приватизації. Тож усі переконались, що обласна рада дотримує слова: аптека функціонуватиме як комунальна установа, що входить у мережу Тернопільського обласного виробничо-торгового аптечного об’єднання. І це наше принципове переконання».

«Зборівська обласна комунальна центральна районна аптека № 8 припинила своє функціонування у вересні 2015 року, у зв’язку із доведенням її до банкрутства, так як і значну частину комунальних аптечних закладів нашої області. Сьогодні вона знову починає працювати. І ми докладемо усіх зусиль, щоб відновити мережу комунальних аптек у краї, адже вони виконують соціальну функцію, – сказав Василь Деревляний та додав, – до нас звертаються багато зборівчан із проханням зробити аптеку цілодобовою. У свою чергу ми запропонували районній лікарні відкрити там цілодобовий аптечний пункт. На жаль, поки розуміння не отримали. Вважаю, усім нам: і обласній раді, і місцевій громаді необхідно об’єднатись та спільно домогтись цього».

Довідково: на даний момент в області, крім аптечного об’єднання, функціонує ще 15 окремих юридичних осіб, аптечних закладів Тернопільської обласної ради. Тернопільське обласне виробничо-торгове аптечне об’єднання сьогодні це: – мережа з 29 аптечних закладів у Тернопільській області, в тому числі аптечний склад;
– здійснення діяльності щодо оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами;
– діяльності щодо обігу наркотичних лікарських засобів, психотропних речовин та прекурсорів;
– відпуск лікарських засобів на безоплатній та пільговій основі за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування хворих;
– участь у всіх Урядових програмах, пілотних проектах.
– знижки для пільгових категорій населення (інвалідів, пенсіонерів, учасників бойових дій, внутрішньо переселених осіб)
– забезпечення лікарськими засобами застрахованих осіб, відповідно до договорів із страховими компаніями.

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки

Выбран самый красивый мужчина в мире

Самые ужасные эксперименты над людьми

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

85-летняя модель: “Больше еды люблю только секс!”

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Крупнейший секс-скандал в истории США

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Назван самый сексуальный холостяк Земли

Как снять головную боль за несколько минут?

Как заработать на “лайках” в Instagram

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

“Это так ужасно”, – принц Чарльз о браке с принцессой Дианой

Как заработать миллион, весьма необычные способы

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Leave a comment

Your email address will not be published.


*