Тернопільський легкоатлет посів четверте місце на чемпіонаті Європи

Чемпіонат Європи з легкої атлетики серед юнаків впродовж чотирьох днів вперше приймало місто Тбілісі (Грузія). В складі збірної команди України брав участь у турнірі і тернопільський спортсмен Василь Макух – вихованець тренера та вчителя фізкультури з Шумщини Павла Гудзя, пише ШУМСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО.

Як повідомляє Федерація легкої атлетики Тернопільської області, в попередньому забігу на дистанції 100 м Василь, пробігши за 11.08 сек, пробився в півфінал. Хоча спортсмен і покращив свій особистий результат до 10.96 сек, йому не вдалося потрапити в фінальний забіг, оскільки дуже вже сильними були суперники.

 Але без фіналу наш земляк не залишився. В складі комбінованої естафети 100х200х300х400 м Василь Макух, разом із колегами по команді Олександром Савенком, Василем Паславським, Ярославом Демченком, показавши найкращий час  в попередньому забігу 1.54,79 сек, вибороли право змагатися в фіналі з найсильнішими європейськими спринтерами. Відтак,  пробігши за 1.54,18 сек, наша команда посіла четверте місце.

Додамо, що зараз  Василь Макух тренується в обласній ДЮСШ під опікою тренера Богдана Дуди та навчається в економічному коледжі ТНЕУ.

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

Leave a comment

Your email address will not be published.


*