Тернопільщина зайняла третє місце в Україні за темпами росту фактичних надходжень загального фонду місцевих бюджетів – БОРЩІВСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО

Тернопільщина зайняла третє місце в Україні за темпами росту фактичних надходжень загального фонду місцевих бюджетів

За даними Міністерства фінансів України,  Тернопільська область по темпах росту фактичних надходжень загального фонду місцевих бюджетів (без трансфертів та у співставних умовах) у 2015 році до 2014 року зайняла третє місце в державі (158,2 %).

Про це повідомив заступник начальника департаменту фінансів облдержадміністрації    Дмитро Чирка під час колегії обласної державної адміністрації.
«Із 2015 року затверджені зміни до Бюджетного кодексу України, які забезпечили законодавчу базу бюджетної децентралізації. Зміцнення фінансової бази місцевого самоврядування, удосконалення процесу формування доходів місцевих бюджетів передбачили додатковий  ресурс для вирішення питань розвитку громад, – констатував Дмитро Чирка. – До загального фонду місцевих бюджетів надійшло 1537,8 млн гривень власних доходів, план виконано на 113,4 відсотка».
Приріст доходів у порівнянні з 2014 роком досягнуто, зокрема, внаслідок зарахування до загального фонду єдиного податку в сумі 203,2 млн гривень (у 2014 році зараховувався до спеціального фонду), ріст до 2014 року склав
85,6 млн гривень, або 72,9 відсотка. Збільшились надходження єдиного податку з сільськогосподарських товаровиробників на 58,8 млн гривень.
Податок на прибуток підприємств у розмірі 10 відсотків надходив до обласного бюджету (40 млн гривень).
Запроваджено з 2015 року акцизний податок з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів (алкогольні напої, тютюнові вироби, нафтопродукти) – за рік до місцевих бюджетів надійшло  166,5 млн гривень.
Податку та збору на доходи фізичних осіб отримано 850,1 млн гривень (55,2 % надходжень загального фонду), у порівнянні з 2014 роком надходження зменшились на 42,8 млн гривень, або на 4,8 % (внаслідок зарахування 25 %  (283,4 млн гривень) податку до державного бюджету). План виконано на
110,9 %. З урахуванням надходжень до державного бюджету надходження цього податку збільшились на 27 %.
Податку на майно одержано 169,8 млн гривень, у порівнянні з 2014 роком надходження збільшились на 55,5 млн гривень, або на 48,5 %. План виконано на 112,9 %.
Плати за надання адміністративних послуг одержано  37,9 млн гривень (в 2,6 рази більше  2014 року), надходжень від орендної плати за користування цілісним майновим комплексом та іншим майном – 11,7 млн гривень (приріст відносно  2014 року – 39,4 відсотка), рентної плати за користування надрами – 15,3 млн гривень.

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки

Выбран самый красивый мужчина в мире

Самые ужасные эксперименты над людьми

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

85-летняя модель: “Больше еды люблю только секс!”

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Крупнейший секс-скандал в истории США

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Назван самый сексуальный холостяк Земли

Как снять головную боль за несколько минут?

Как заработать на “лайках” в Instagram

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

“Это так ужасно”, – принц Чарльз о браке с принцессой Дианой

Как заработать миллион, весьма необычные способы

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Leave a comment

Your email address will not be published.


*