Святий Миколай приходить до всіх – БОРЩІВСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО

Святий Миколай приходить до всіх

З нагоди святкування дня Святого Миколая районна організація Товариства Червоного Хреста спільно з районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді організували поїздку в смт.Мельниця-Подільська, де вручили подарунки дітям – вихованцям інтернатів та одиноким перестарілим.

Разом із червонохрестівцями  в гості до дітей Мельнице-Подільського будиноку-інтернату завітали  вихованці Мельнице-Подільського будинку дитячої творчості  під керівництвом директора Ольги Валюк, педагога-організатора – Ольги Дуткевич,  хореографа Оксани Магас, музичного керівника – Миколи Лярги з концертною програмою та привітаннями до дня Чудотворця Миколая. Бурхливими оплесками діти зустріли постановку казки «Царівна-Жаба» у виконанні театрального колективу «Долонька», вокального ансамблю «Пролісок» і хореографічного «Перлинка». При закінченні концерту Миколай  вручив дітям подарунки підготовлені районною організацією Червоного Хреста — солодощі та іграшки.

Пізніше, з нагоди свята відбулась  зустріч з підопічними Мельнице-Подільського  територіального центру. Подарунки для стареньких закупили працівники Борщівської лікарні на суму 1400 грн. Кожного підопічного територіального центру привітали працівники Червоного Хреста і вручили солодкі подарунки.

Завітали  в  цей день благодійники і в  Мельнице-Подільський центр реабілітації для дітей-інвалідів, де  також вручили іграшки та солодощі вихованцям закладу.

Під час поїздки відбулась робоча зустріч голови районної організації Товариства Червоного Хреста  Галини Кукурудзи та директора центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ірини Стягар з головою Мельнице-Подільської територіальної громади Володимиром Боднарчуком, в ході якої обговорили напрямки подальшої співпраці соціальних структур та благодійної організації з закладами соціальної сфери громади. А також голова громади висловив подяку за надані подарунки найбільш вразливим верствам населення Мельнице-Подільської. Висловлюю щиру вдячність головному лікарю Борщівської ЦРКЛ Олегу Прокоповичу та  головній сестрі  Ользі Завінській за розуміння і співпрацю, а також  Ірині Стягар за наданий транспорт. Адже добро зроблене на копійку повертається сторицею.

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Тернополя

новини Чортківського району

новини Шумського району

Leave a comment

Your email address will not be published.


*