Степан Барна обговорив напрями можливої співпраці з представниками польського бізнесу – БОРЩІВСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО

Степан Барна обговорив напрями можливої співпраці з представниками польського бізнесу

Тернопільська область займає досить добрі позиції щодо створення ділового клімату. Ми є лідерами в Україні по умовах ведення бізнесу. І працюємо в напрямі подальших кроків, які будуть спрямовані на розвиток як Тернопільської області, так і додаткових можливостей для потенційних інвесторів. На цьому наголосив голова Тернопільської ОДА Степан Барна під час зустрічі з представниками польського бізнесу, які цікавляться співпрацею з Тернопільщиною у різних сферах.

Зокрема, під час зустрічі обговорили питання модернізації аеропорту з провідною інжиніринговою групою, яка розробляє та виробляє автоматизовані системи зв’язку та електрифікації для портів, аеропортів та промислового застосування Cavotec. Персонал інженерних експертів компанії Cavotec, до слова, розташований в 30 країнах світу, представляє велику кількість культур, володіє різними мовами та надає клієнтам місцеву підтримку.

Також під час зустрічі йшлося про можливість будівництва логістичних складів (карго центрів) та торгівельних центрів біля аеропорту, створення на території області центрів зеленої енергії та створення підприємств з виробництва елементів сонячних батарей та акумуляторів для потреб електротранспорту.

Як наголосив очільник області, Тернопільщина зацікавлена у співпраці з польськими партнерами, адже між Польщею та Тернопільською областю уже налагоджені добрі зовнішньоторговельні та дипломатичні відносини.

«Сьогодні ми зацікавлені у тому, щоб вирішити проблематику нестачі кадрів шляхом залучення польських підприємств, де працюють багато українців, для того, щоб вони переносили свої виробничі потужності на територію області. Тоді жителям краю не доведеться тривалий час проводити на чужині. Тут на польському підприємстві жителі області отримуватимуть менше, ніж в Польщі, але це буде все одно достойна як для України зарплата і при цьому наші люди залишатимуться зі своїми родинами. Тому ми відкриті і готові до конструктивного діалогу», – підкреслив Степан Барна.

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки

Выбран самый красивый мужчина в мире

Самые ужасные эксперименты над людьми

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

85-летняя модель: “Больше еды люблю только секс!”

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Крупнейший секс-скандал в истории США

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Назван самый сексуальный холостяк Земли

Как снять головную боль за несколько минут?

Как заработать на “лайках” в Instagram

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

“Это так ужасно”, – принц Чарльз о браке с принцессой Дианой

Как заработать миллион, весьма необычные способы

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Leave a comment

Your email address will not be published.


*