Спілкування у форматі «World Cafe» у Тернополі об’єднало владу, бізнес та експертів – БОРЩІВСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО

Спілкування у форматі «World Cafe» у Тернополі об’єднало владу, бізнес та експертів

Обговорення на тему як наростити інвестиції в економіку Тернопільщини у форматі «World Cafe» – це достатньо цікава ініціатива проекту «U-LEAD з Європою» для Тернопільської області, адже сама мета заходу говорить про покращення інвестиційного клімату та збільшення експортних можливостей нашого бізнесу. А це, відповідно, є достатньо серйозними складовими розвитку нашого краю. Про це зазначив голова Тернопільської ОДА Степан Барна під час відкриття заходу.

Повідомляє сайт ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО з посиланням на ТОДА.

Тернопільщина перша і єдина область в Україні, яка провела захід у такому форматі. І це невипадково, адже область перебуває у трійці лідерів щодо створення інвестиційного клімату та максимально сприяє й підтримує бізнес.

«На Тернопільщині працюють понад 200 підприємств з іноземними інвестиціями, проте загальна сума інвестицій невисока, – зауважив Степан Барна. – Мені хотілося б, щоб під час сьогоднішнього спілкування ми напрацювали конкретні пропозиції, за результатами втілення яких змогли би забезпечити зовсім інші, вищі показники».

Принагідно очільник краю відзначив, що сприятливий діловий клімат, створений в Тернопільській області, сьогодні дає можливість для розвитку бізнесу.

«Ми й надалі будемо підвищувати свої показники. Адже якщо бізнес інвестує в реальний сектор економіки Тернопільської області близько 5 млрд. грн., то це говорить про достатньо високий потенціал, який ми ще можемо використати. У цьому напрямі позитивними є кроки, які здійснює Тернопільська обласна державна адміністрація щодо створення центрів підтримки підприємництва у Тернополі, Кременці, Бережанах і в Чорткові. Власне, у нас є досить серйозна перспектива до покращення показників соціально-економічного розвитку нашого краю», – підкреслив голова ОДА.

Формат заходу «World Cafe» об’єднав не лише владу та бізнес, а й неурядові організації, наукові заклади та регіональне представництво «Ukraine Invest» в Західній Україні. Всі учасники мали можливість висловити свої думки з приводу потенціалу області щодо залучення інвестицій, обговорити унікальні особливості та ресурси нашого регіону, а також внести пропозиції, як збільшити інвестиції в область та що для цього потрібно зробити.

Завершився захід неформальним спілкуванням.

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки

Выбран самый красивый мужчина в мире

Самые ужасные эксперименты над людьми

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

85-летняя модель: “Больше еды люблю только секс!”

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Крупнейший секс-скандал в истории США

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Назван самый сексуальный холостяк Земли

Как снять головную боль за несколько минут?

Как заработать на “лайках” в Instagram

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

“Это так ужасно”, – принц Чарльз о браке с принцессой Дианой

Как заработать миллион, весьма необычные способы

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Leave a comment

Your email address will not be published.


*