Розлюченого чекіста не варто сприймати серйозно – БОРЩІВСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО

Розлюченого чекіста не варто сприймати серйозно

Прем’єр-міністр Туреччини Ахмет Давутоглу прокоментував образливі слова Володимира Путіна на прес-конференції в Москві, запропонувавши поставитися до них з посмішкою. Про це Давутоглу сказав в інтерв’ю Hurriyet.

Коментуючи заяви російського президента щодо “повзучої ісламізації” в Туреччині та бажанні “лизнути американське керівництво”, Давутоглу повідомив, що якщо ставитися до таких заяв серйозно, то їх можна сприйняти як образу. Тому, вважає прем’єр, має сенс відреагувати на них з посмішкою.

Давутоглу задався питанням, став би Путін робити подібні заяви місяць тому, до інциденту з Су-24. “Раптово Туреччина стала мусульманською країною, в якій йде процес ісламізації. Стала країною, у якої близькі стосунки з США. Скажи він це місяць тому, це стало б сенсацією. А зараз такі заяви можна сприймати поза контекстом”, – зазначив прем’єр-міністр Туреччини.

Давутоглу також заявив, що несерйозно ставиться до заяв російського президента про опозицію, яку той “раптово виявив в Туреччині”. Що стосується заяв Путіна про причетність родини президента Реджепа Ердогана до корупційних схем, Давутоглу назвав їх “радянською пропагандою”. За словами прем’єра, подібні заяви пов’язані з тим, що Путін працював у КДБ в еру радянської пропаганди. “Але ті часи залишилися в минулому”, – підкреслив Давутоглу.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*