Проведіть новорічні свята безпечно! – БОРЩІВСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО

Проведіть новорічні свята безпечно!

Незабаром Новорічні та Різдвяні свята, що принесуть до кожного будинку радість і надію, зміни на краще в житті. Щоб наслідки від пожежі нікому не затьмарили свята, необхідно дотримуватися певних вимог пожежної безпеки. Такі вимоги є і до новорічних ялинок, ялинкових прикрас. Ялинки, на жаль, дуже добре горять. При цьому штучні ще й виділяють отруйні речовини, швидко плавляться й «розтікаються».

Щоб ялинка приносила тільки радість, установлювати її треба подалі від опалювальних приладів і джерел відкритого вогню – камінів, газових плит та ін. При виборі штучної ялинки безпечніше віддати перевагу моделям, які мають протипожежне просочення (ця інформація вказується на упаковці). Щоб ялинка не впала, вона повинна бути правильно зібрана і надійно встановлена, а іграшки рівномірно на ній розподілені. На ялинку не можна встановлювати свічі та бенгальські вогні, особливо в об’єднанні з «ватним снігом» і паперовими іграшками.

У кімнаті, де стоїть ялинка, малята повинні перебувати тільки під доглядом дорослих. Для дитячої безпеки ялинку краще нарядити легкими прикрасами, які не б’ються (бантами, шишками, кульками зі склопластику та ін.).

Слід дотримуватися й правил електробезпеки. Для прикраси ялинки не можна використовувати не сертифіковані електричні вироби. Підключення гірлянд до мережі повинне виконуватися тільки за допомогою штепсельних з’єднань. При виявленні несправності в ілюмінації – нагрівання проводів, миготіння лампочок, іскріння, вона повинна бути терміново відключена.

ПАМ’ЯТАЙТЕ!!! ЩО ТІЛЬКИ ПРИ ДОТРИМАННІ ЦИХ ПРАВИЛ ВИ ЗМОЖЕТЕ ПОДАРУВАТИ БЕЗПЕЧНЕ СВЯТО СОБІ ТА СВОЇЙ РОДИНІ.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*