Новий тернопільський курс Юлії Тимошенко – БОРЩІВСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО

Новий тернопільський курс Юлії Тимошенко

15 червня у Києві за ініціативи лідера партії ВО “Батьківщина” Юлії Тимошенко пройшов Всеукраїнський форум “Новий курс України”. Лідерка «білосердечних» представила запрошеним гостям та членам партії свою візію розвитку України на майбутнє, в якому вона бачить себе президентом країни і пропонує багато революційних змін.

Була присутня на форумі і делегація з Тернопільщини під головуванням очільника обласної організації Василя Деревляного. Але на наш подив паралельно з офіційною тернопільською делегацією захід «Батьківщини» відвідали люди з минулим, яке явно не пасує Новому курсу, запропонованому Юлією Володимирівною. Зокрема, на форумі був помічений син екс-губернатора Тернопільської та Львівської областей Михайла Цимбалюка Віталій, в минулому депутат Тернопільської міської ради від «Партії регіонів».

У компанії Цимбалюка-молодшого на фото можна помітити цікавих особистостей: Володимира Болєщука, теж свого часу наближеного до регіоналів екс-чиновника ОДА, а також двох екс-свободівців, Володимира Карпінського та Ігора Дулебу, теперішніх менеджерів «Креатор-Буду». Що ж шукають серед «батьківщинців» політики з темним минулим? За нашими даними, Цимбалюк-молодший та пов’язаний з сім’єю Цимбалюків власник «Креатор-Буду» бізнесмен Ігор Гуда, шукають шляхи потрапляння у Верховну Раду. І якщо Ігор Гуда сам йти у парламент не має необхідності й амбіції, то його майже родич Віталій – готовий йти навіть на приборкання конкурентів всередині партії. Та й фінансові ресурси цих двох «добродіїв» дозволяють їм діяти без оглядки на будь яких конкурентів.

Тернополяни були свідками публікацій на пов’язаних з «сірим кардиналом» обласної ради Іваном Бабійчуком (близьким товаришем Віталія Цимбалюка) сайтах про нібито зняття багатолітнього і непотоплюваного Василя Деревляного з посади голови обласної організації.

Та як з’ясувалось – статейки виявились фейками, а у Деревляного в партії – все більш ніж добре. А от Цимбалюку-молодшому, за нашими даними, в «Батьківщині» виявились не надто раді.

Керівництво ВО не дослухалось до аргументів на користь такої одіозної особистості і закрило перед ним двері, тож приходиться тепер Віталію їздити на партійні форуми під батьківським крилом разом з делегацією Львівщини – Тернопільщина йому, як ліфт у парламент, не світить.

ifnews

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки

Выбран самый красивый мужчина в мире

Самые ужасные эксперименты над людьми

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

85-летняя модель: “Больше еды люблю только секс!”

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Крупнейший секс-скандал в истории США

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Назван самый сексуальный холостяк Земли

Как снять головную боль за несколько минут?

Как заработать на “лайках” в Instagram

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

“Это так ужасно”, – принц Чарльз о браке с принцессой Дианой

Как заработать миллион, весьма необычные способы

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Leave a comment

Your email address will not be published.


*