Кріпосне право від американця Саймона Чернявського

Знаєте, що відрізняє вільну людину від кріпака? Відсутність пана. Європейці ніяк не можуть зрозуміти, чому українці, котрі мають найродючіший в світі чорноземом, блукають світом з простягнутою рукою. Тернопільщина давно зажила слави регіону з найвищим рівнем безробіття, найнижчою зарплатою і високим відсотком заробітчан. Земля – єдине, що ще залишалось у власності тутешніх селян. І для того, щоб хоч якось вижити, вони покірно віддають її в користування “аграрним терористам у вбранні від Gucci”. Віддають за безцінь. І виходить смішна й безглузда ситуація: селянин, котрий не має за що ліки купити, кредитує забави й розкішні забаганки власників найпотужнішого агрохолдингу Західної України “Мрія”, за повідомленням сайту ЕЛЕКТОРАТ

Генеральний директор «Мрії» Агрохолдинг – бувша людина Ахметова та колишній бізнес-компаньйон Тігіпка Саймон Чернявський ,за підтримки колишніх друзів, одразу після свого призначення на посаду, почав швидко набирати обертів. Тож, нова «Мрія» Саймона Чернявського, діючи в кращих традиціях 90-х, поволі почала “відтискати” у малого й середнього бізнесу те, що вважала своїм. Нагадаємо, що саме мрійливий слід тягнеться за рейдерським захоплення у ніч з 2 на 3 липня, АТП у Хоросткові, що належить ТОВ “Глобал-Фід”.. Але чим далі, тим огидніше. Днями інтернет-простір сколихнула звістка про аферу із земельними паями мешканців кількох сіл, де господарює Саймон Чернявський. Люди, чиї договора були укладені в 2007-му та термін дії яких збігає у 2017-му, почали звертатаись до інших агропідприємств, аби укласти нові договори про оренду їхніх паїв на більш вигідних умовах.

Однак з’ясувалось, що свої паї аж до 2022 року вони вже віддали в оренду одній із фірм, що було на той час своєрідним структурним підрозділом “Мрія” Агроходинг, а його кінцевими власником є чергова фірма з Кіпрського офшору з нулевим внеском у статутний фонд…

Схожу аферу провернув на Гусятинщині і ТзоВ «Торговий дім «Аско»». У 2006-му мешканка села Городиниця Оксана Козак віддала свій земельний пай на 7 років в оренду “Аско”. Яким же було її здивування, коли, вирівшивши укласти договір про оренду свого земельноого паю з іншим агропідприємство, з`ясувала, що вже віддала його в оренду до 2022-го ТзОВ «Торговий дім «Аско». Жінка запевняє. що жодних документів не підписувала.

Та найцікавіше і цій ситуації є те, що засновниками ТОВ «Торговий Дім «Аско»» виступає ТОВ «Мрія» Агрохолдинг разом із іншими агропідприємствами. Як ви уже могли здогадатись, всі ці компанії входять у «Мрію» Агрохолдинг Саймона Чернявського. Збіг? Не думаємо!

І таких обдурених Чернявським пайовиків, як Оксана Козак, на Гусятинщині чимало. Мешканці сіл, які вважають, що їхні підписи на нових договорах оренди земельних ділянок підроблені, вже звернулися до правоохоронців з відповідними заявами.

Отож, банда «нового менеджменту» перетворила селян 21 століття на кріпаків, які роками в поті чола працюють на американського товстосума Саймона Чернявського. Автоматично і без відома людей агрохолдинг продовжує договір оренди без розгляду нової оплати, а за цінами багаторічної давнини. Мабуть, не варто нагадувати вам, яким був курс ще кілька років тому. Отож, «Мрія» Агрохолдинг грабує наші села і спустошує родючі землі. А з чим залишаються наші люди? З копійками в руках і горем на серці. А ще з думками, як завтра прогодувати дітей…

Іноді ображені агрохолдингами селяни наважуються розірвати фіктивний договір у судовому порядку. Проте судова тяганина займе час. Паї не працюватимуть на власників. Селяни втратять чи не єдиний свій дохід. До речі, створення таких ТзОВ як «Торговий дім «Аско»» – звичайна практика, кажуть фахівці. За їх допомогою агрохолдинги, котрі йдуть на дно, як от «Мрія», рятують ті активи, з яких ще зможуть поживитись. І байдуже їм до селян, яких обдурили та, грубо кажучи, кинули на гроші.

До речі, а ви впевнені, що ваш пай чи пай ваших батьків зараз не в руках мрійливих аферистів?

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

Leave a comment

Your email address will not be published.


*