Кремль не спроможний профінансувати новітній ракетний комплекс – БОРЩІВСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО

Кремль не спроможний профінансувати новітній ракетний комплекс

У Росії вирішили відкласти прийняття на озброєння бойового залізничного ракетного комплексу “Баргузин” до 2020-го у зв’язку зі складною фінансовою ситуацією. Про це джерело в російському оборонно-промисловому комплексі повідомило агентству ТАСС, передають Патріоти України.

“Внаслідок складної фінансової ситуації і викликаних нею бюджетних обмежень строки робіт із створення “Баргузина” зрушені вперед більше, ніж на один рік”, – розповіли в уряді.

Стосується це всіх етапів робіт, у тому числі дослідно-конструкторських, виробничих та випробувальних. Таким чином, створення нового бойового залізничного ракетного комплексу завершиться в кращому випадку в 2020 році, відзначило джерело.

Комплекс “Баргузин” буде оснащений міжконтинентальними балістичними ракетами РС-24 “Ярс”, створювати під нього інші ракети не планується. Тоді ж джерело в російській оборонній промисловості повідомило, що нові “ядерні потяги” будуть створені в 2018 році, а після цього приблизно два роки будуть йти льотно-конструкторські випробування.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*