Кременеччина зібрала майже 100 мльйонів гривень податків – БОРЩІВСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО

Кременеччина зібрала майже 100 мльйонів гривень податків

За п’ять місяців 2018 року до бюджетів усіх рівнів платниками податків Кременеччини сплачено 95,4 млн грн податків та зборів, що на 26,2 млн грн (або 37,9%) більше аналогічного періоду минулого року і на 5,6 млн.грн. більше очікуваного показника.

З початку цього року Кременецькі платники податків забезпечили надходження до державного бюджету 36,5 млн грн. або на 14,4 млн.грн. (65,2%) більше від аналогічного періоду минулого року і на 1,2 млн.грн. більше від очікуваного показника. Забезпечено виконання індикативного показника на 103,3%. Місцеві громади отримали в своє розпорядження 58,7 млн грн. податкових платежів, що перевищує надходження 2017 року на 11,6 млн.грн.  Додатково надійшло до місцевого бюджету 4,3 млн.грн.

Найбільші суми надходжень складають надходження із податку з доходів фізичних осіб – 51,7 млн.грн. із них  до державного бюджету надійшло 13,1 млн.грн. та до місцевого бюджету – 38,6 млн.грн.

Надходження від єдиного податку у січні-травні збільшилися на 2,8 млн.грн. або 37,3% у порівнянні з відповідним періодом минулого року та склали 10,3 млн.грн.

За п’ять місяців поточного року забезпечено надходжень до місцевого бюджету плати за землю 5,3 млн.грн. або на 1,1 млн.грн. більше від аналогічного періоду минулого року та на 1,0 млн.грн. більше від очікуваного показника.  Акцизного податку  поступило 1,8 млн.грн. або на 704,9 тис.грн. більше від очікуваного показника.

За словами начальника Кременецької ОДПІ Ярослава Міщука, важливим фактором наповнення бюджету є співпраця з реальним бізнесом регіону, а по-друге, сучасне і якісне сервісне обслуговування платників, яке забезпечує ведення підприємницької діяльності у правовому полі. Ми вдячні платникам податків, які чесно виконують свій конституційний обов”язок, своєчасно сплачуючи кошти до бюджету.

Начальник  Кременецької ОДПІ   

  Я.Г.Міщук 

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки

Выбран самый красивый мужчина в мире

Самые ужасные эксперименты над людьми

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

85-летняя модель: “Больше еды люблю только секс!”

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Крупнейший секс-скандал в истории США

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Назван самый сексуальный холостяк Земли

Как снять головную боль за несколько минут?

Как заработать на “лайках” в Instagram

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

“Это так ужасно”, – принц Чарльз о браке с принцессой Дианой

Как заработать миллион, весьма необычные способы

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Leave a comment

Your email address will not be published.


*