Експерти знають, що необхідно для розвитку вівчарства в Україні – БОРЩІВСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО

Експерти знають, що необхідно для розвитку вівчарства в Україні

Україні потрібно розвивати м’ясне вівчарство, заявляють експерти ГО Agro.ReformsUA, оскільки сьогодні це високомаржинальний продукт, споживання якого в наступні 10 років продовжуватиме тенденцію до зростання у світ. Так сьогодні в Україні налічується більше 1,3 млн голів кіз та овець у всіх категоріях господарств.
Варто відмітити, що за останні 25 років, поголів’я овець скоротилось майже в 8 разів. За даними статистики у 1991 році поголів’я овець становило майже 8 млн голів.
«Однією з причин занепаду вівчарства в Україні – це відсутність якісного поголів’я м’ясних порід, – пояснює проектний менеджер аграрної реформи Національної ради реформ Олег Проценко, – другою причиною є малі об’єми виробництва баранини підприємствами, які в свою чергу не можуть забезпечити постійний налагоджений експорт».
Нагадаємо, що Україна у 2016 році отримала річну квоту від ЄС на поставку охолодженої баранини на рівні 1625 тонн, і яку ще жодного разу за всі роки не починала використовувати.
«Сьогодні технологія вирощування овець в Україні заклечається в тому, що в основному забій тварин відбувається у вересні, а в наступні місяці є значний спад у виробництві м’яса, та це лише вершина айсбергу – говорить експерт з аграрного та земельного права ГО Agro.ReformsUA Дмитро Сімашко – головна причина – це відсутність постійних потрібних об’ємів баранини для виходу на міжнародні ринки, яке не може забезпечити жодне з існуючих підприємств в Україні, тому чи не єдиним виходом із цієї ситуації є об’єднання виробників в кооперативи чи інші виробничі союзи».
Експерти також додають, що особливістю сучасного світового вівчарства є те, що за останні роки значно зросла питома вага баранини і виручка від виробництва її досягає 90 %,а від реалізації вовни – близько 10 %, тому українським виробникам є стимули для розвитку.

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки

Выбран самый красивый мужчина в мире

Самые ужасные эксперименты над людьми

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

85-летняя модель: “Больше еды люблю только секс!”

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Крупнейший секс-скандал в истории США

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Назван самый сексуальный холостяк Земли

Как снять головную боль за несколько минут?

Как заработать на “лайках” в Instagram

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

“Это так ужасно”, – принц Чарльз о браке с принцессой Дианой

Как заработать миллион, весьма необычные способы

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Leave a comment

Your email address will not be published.


*