Діти з Борщівщини підкорили Влада Яму – БОРЩІВСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО

Діти з Борщівщини підкорили Влада Яму

Паралельно із відкриттям туристичного сезону у Кам’янці-Подільському 21-23 квітня проходив Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв “Перлина Поділля”, про це пише сайт Борщівське Інформаційне Бюро з посиланням на Звістку.

Мета фестивалю: пошук, виявлення і заохочення талантів у всіх видах естрадних мистецтв, просування кращих з них на найпрестижніші майданчики і телеканали країни, популяризація сучасної української пісні серед дітей та молоді України та за її межами, популяризація та впровадження новітніх форм музичного естрадного мистецтва, естетичний та духовний розвиток молодого покоління, залучення меценатів та спонсорів до підтримки творчої молоді.

Участь у всеукраїнському фестивалі-конкурсі взяли 1480 учасників з 18 областей України: тут і творчі колективи, і солісти, ансамблі всіх жанрів і напрямів, дитячі та молодіжні студії та театри моди, а також дитячо-юнацькі, молодіжні, студентські театральні колективи.

Цього року оцінювали учасників український танцівник, суддя телевізійних проектів «Танцюють всі» та «Україна має талант» Влад Яма, україно-венесуельський хореограф та співак, засновник шоу-балету «Rumbero’s» Амадор Лопес, учасник шоу «Х-фактора» Роман Веремейчик, учасник прем’єрного шоу «Голос країни», золотий голос Грузії в Україні Шмагі Тагіашвілі та організатор фестивалю Віта Савінська.

У Кам’янці-Подільському діти з Борщівського району вкотре підтвердили, що вони дуже талановиті та здібні, а їхні наставники здатні привести своїх вихованців до успіху та справді вкладають в них свою душу.

Лауреатам стали вихованці Скала-Подільської дитячої музичної школи, які завоювали друге місце на престижному конкурсі, чим не аби як порадували своїх батьків, друзів та творчого керівника Руслану Коцемір.

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки

Выбран самый красивый мужчина в мире

Самые ужасные эксперименты над людьми

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

85-летняя модель: “Больше еды люблю только секс!”

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Крупнейший секс-скандал в истории США

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Назван самый сексуальный холостяк Земли

Как снять головную боль за несколько минут?

Как заработать на “лайках” в Instagram

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

“Это так ужасно”, – принц Чарльз о браке с принцессой Дианой

Как заработать миллион, весьма необычные способы

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Leave a comment

Your email address will not be published.


*